Yhteystiedot - Kuljetus Kilpiä

Käynti-, posti- ja laskutusosoitteemme on

Kuljetus Kilpiä Oy / MMK-Power Oy / MMK-Kuljetus Oy / Kymen Konepalvelu Oy
Tupatallinkatu 5
53500 Lappeenranta

Puhelimitse tai sähköpostilla:

Huom! kaikille tulee posti perille myös etunimi.sukunimi@kuljetuskilpia.fi muodossa mutta osalle laitettu luonnollisempi nimi, @mmkpower.fi tai @mmkkuljetus.fi – yksi ja sama postilaatikko henkilökunnalla – puhelimessa, tabletissa ja tietokoneella.

Puhelinnumerot ja sähköpostit

Kuljetustilaukset / Pekka Sopanen
phone 045 324 9102
phone tilaukset@kuljetuskilpia.fi

Metsäteollisuuden kuljetustilaukset / Harri Kiljunen
phone 040 5436188
phone harri.kiljunen@mmkkuljetus.fi

Ajojärjestelijä / Samuli Ahonen
phone 050 361 0051
phone samuli.ahonen@mmkkuljetus.fi

Ajojärjestelijä / Matti Kosonen
phone 040 511 9329
phone matti.kosonen@mmkkuljetus.fi

Korjaamo / Töiden vastaanotto
phone 040 527 1538
phone kari.kaarakainen@mmkpower.fi

Korjaamon sähköposti
phone korjaamo@mmkpower.fi

Kurottaja tilaukset
phone 050 505 3095

Halli/korjaamo
phone 040 527 1538
phone korjaamo@mmkpower.fi

Pesuhalli
phone 046 920 4037

Laskutus
phone 050 501 8293 / Raija Napari
phone laskutus@kuljetuskilpia.fi
phone raija.napari@kuljetuskilpia.fi

Toimisto
phone 050 555 5141 / Minna Ronkanen
phone minna.ronkanen@kuljetuskilpia.fi

Marko Kilpiä
phone 0400 654 771
phone marko.kilpia@kuljetuskilpia.fi

Mikko Kilpiä
phone 0400 751 383
phone mikko.kilpia@kuljetuskilpia.fi

Yhteyslomakkeella:

paper_plane Ota yhteyttä